B!Z  |  YETENEKLERİMİZ  |  BİZE ULAŞIN  253 0 999

   Web Tasarım ve Yazılım
 
Ana Sayfa > Yeteneklerimiz > Web Tasarım ve Yazılım

  

  

Profornet Bilgisayar ve İnternet Çözüm Ortaklığı, web sitelerinin görsel olduğu kadar yazılımsal olarak da kuvvetli olması gerektiği inancındadır. Web sitelerinin hangi yazılım dilleri ile oluşturulduğu site ziyaretçileri ve site sahipleri açısından fazlaca dikkate alınmamaktadır. Oysa ki bir web sitesinin oluşturulmasında, hedef ziyaretçilere rahat ulaşmak için bir çok unsur göz önünde bulundurulmalıdır. Unutulmamalıdır ki Google arama motorunda üst sıralarda yer alabilmek için yazılımsal kriterlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Kullanıcılar web sitelerinin görsel yönleri ile ilgilenirken, Google sizin web sitenizin kaynak kodları ile ilgilenmektedir. Profornet, her web sitesini ayrıca projelendirir. Projelendirmeleri esnasında şu unsurları göz önünde bulundurur ve bu projenin hiçbir aşamasında pazarlamacı personel tahsis etmez.

1-) Hızlı ulaşılabilen web sitesi
2-) Sade fakat kurumsal kimliği yansıtabilecek güçlü bir web tasarım
3-) Rahat Kullanılabilirlik – Web Site Haritası
4-) Doğru ve yerinde kullanılan web site içeriği
5-) Arama motorlarında optimum sonuç veren web yazılımı
6-) Web yayınında süreklilik
7-) İnternet teknolojileri iyileştirme – Web tasarım ve yazılımda sınırsız destek
8-) Web site güvenliği ve diğer unsurlar

Profornet Bilgisayar ve İnternet Çözüm Ortaklığı, çalıştığı kurumların kurumsal kimliğine ve yapılarına uygun projeler sunmaktadır. Profornet projelerini; hedef, tasarım, içerik, sonlandırma ana başlıkları altında ele almaktadır.

Proje Senaryosu
İşletme : Web sitesi ihtiyacı olan kurum
Profornet : Biz

İşletmenin bir web sitesi ihtiyacı vardır. Daha önce bir web sitesi yaptırmış ancak verim alamamıştır. Nedenini sorguladığında web sitesini destek alamayacağı, konusunda yeterli olmayan kurumlara emanet ettiğini görmüştür. Global ticaretin bir parçası olmak isteyen işletme bu konuda Profornet'ten destek almaya karar verir.

İşletme : Üretimi yaptığımız fren sistemlerini tanıtan bir web sitesi istiyorum.

Profornet : İmalat sektöründe bulunmanız sebebiyle hedef kullanıcıları belirlemek çok zor değil. İhracat hedefimiz olduğu için projeyi farklı dil seçenekleriyle hazırlamak uygun olacaktır. Ürün adetimizin fazlalığı göz önüne alınırsa, veri tabanı bağlantılı bir web sitesi hazırlamanın daha doğru olacağı görüşündeyiz. Arama motorlarında öncelikli yer almak için ürün ve kurum bilgilerinizi detaylı vermek gerekmektedir. Ürün bilgilerini desteklemek için ürünün bir yada daha fazla fotoğrafına web sitemizde yer vermeliyiz. Web sitemizi yaşayan bir forma sokmak için yine veri tabanı bağlantılı aktüel haberleri ziyaretçilerimize sunmamızda yarar vardır. Etkileşimli formlar kullanarak ziyaretçilerimizle interaktif iletişim sağlayabiliriz.

T.C. TELEKOMÜNİKASYON KURUMU YER SAĞLAYICI FAALİYET BELGE NO: YS-(687) 2019 Profornet.
 

PROFORNET uygulama geliştirirken lisanslı yazılım kullanır.   

 
    B!Z  |  YETENEKLERİMİZ  |  BİZE ULAŞIN   


web tasarım elektronik ticaret web yazılımı email marketing sanal pos alan adı tescili online ödeme entegrasyonu web dizayn alışveriş sitesi sanal mağaza google reklam web tasarım barındırma web tasarım web dizayn domain hosting elektronik ticaret kiosk web yazılımı arama motorları optimizasyonu email marketing sanal pos online ödeme entegrasyonu web dizayn alışveriş sitesi sanal mağaza google reklam web tasarım elektronik ticaret web yazılımı email marketing sanal pos alan adı tescili online ödeme entegrasyonu web dizayn alışveriş sitesi arama motorları optimizasyonu sanal mağaza google reklam web tasarım kiosk barındırma web tasarım web dizayn domain hosting elektronik ticaret web yazılımı email marketing sanal pos online ödeme entegrasyonu web dizayn alışveriş sitesi sanal mağaza google reklam