B!Z  |  YETENEKLERİMİZ  |  BİZE ULAŞIN  253 0 999

   Alan Adı ve Hosting Yönetimi
 
Ana Sayfa > Yeteneklerimiz > Alan Adı ve Hosting Yönetimi

  

  

ALAN ADI VE HOSTİNG YÖNETİMİ HİZMETLERİMİZ;

A) ALAN ADI (DOMAIN) KAYIT İŞLEMLERİ (COM - NET - ORG - BIZ -  INFO - COM.TR - ORG.TR - VS.)
B) ALAN ADI (DOMAIN) TAKİP İŞLEMLERİ
C) WEB BULUNDURMA (HOSTING) HİZMETİ
D) ELEKTRONİK POSTA (E-MAIL) TAHSİS HİZMETİ
E) WEB BULUNDURMA (HOSTING) VE ELEKTRONİK POSTA (E-MAIL) TEKNİK DESTEK
F) WEB SİTESİ ZİYARETÇİ ANALİZ RAPORLARI

Elektronik posta (e-mail) hizmetinizden memnun değilseniz, web sitenizin yayınında sık sık kesintiler yaşıyorsanız, hizmet anlamında muhatap bulamıyorsanız, FAALİYET BELGEMİZ** ile hizmet vermeye talibiz.

Hosting hizmetini verdiğiniz firmaya, meslek sırlarınızı da verdiğinizi unutmayınız...

** 23 Mayıs 2007 tarihinde 5651 sayılı “Internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” Resmi Gazete yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Bu kanuna dayanılarak çıkarılan “Telekomünikasyon Kurumu Tarafından Erişim Sağlayıcılara Ve Yer Sağlayıcılara Faaliyet Belgesi Verilmesine İlişkin Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” 24 Ekim 2007 tarihli ve 26680 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Bu yönetmeliğe göre; erişim sağlayıcı veya yer sağlayıcı olarak faaliyette bulunabilmek için Telekomünikasyon Kurumundan faaliyet belgesi almak gerekmektedir. Bu belgeyi almadan hizmet verenlerin faaliyetleri durdurulacağı kamuoyunca biliniyor. Firmamızın yaptığı başvuru sonuçlandı ve Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi firmamıza ulaştı.
 

T.C. TELEKOMÜNİKASYON KURUMU YER SAĞLAYICI FAALİYET BELGE NO: YS-(687) 2019 Profornet.
 

PROFORNET uygulama geliştirirken lisanslı yazılım kullanır.   

 
    B!Z  |  YETENEKLERİMİZ  |  BİZE ULAŞIN   


web tasarım elektronik ticaret web yazılımı email marketing sanal pos alan adı tescili online ödeme entegrasyonu web dizayn alışveriş sitesi sanal mağaza google reklam web tasarım barındırma web tasarım web dizayn domain hosting elektronik ticaret kiosk web yazılımı arama motorları optimizasyonu email marketing sanal pos online ödeme entegrasyonu web dizayn alışveriş sitesi sanal mağaza google reklam web tasarım elektronik ticaret web yazılımı email marketing sanal pos alan adı tescili online ödeme entegrasyonu web dizayn alışveriş sitesi arama motorları optimizasyonu sanal mağaza google reklam web tasarım kiosk barındırma web tasarım web dizayn domain hosting elektronik ticaret web yazılımı email marketing sanal pos online ödeme entegrasyonu web dizayn alışveriş sitesi sanal mağaza google reklam