B!Z  |  YETENEKLERİMİZ  |  BİZE ULAŞIN  253 0 999

   Firma Profili
 
Ana Sayfa > B!z > Firma Profili

  

  

Profornet Bilgisayar ve İnternet Çözüm Ortaklığı; yaratıcı, yenilikçi, dinamik ve teknolojiyi izleyen bir yapı ilkesiyle kurulmuştur. İnternet teknolojileri konusundaki hizmetlerini 1999 yılından bu yana sürdüren Profornet; genç ve yenilikleri izleyen bakış açısıyla müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışına sahiptir. Birçok proje üretmiş ve/ya geliştirilmesine katkı sağlamış olan Profornet, hizmet kalitesi öncelikli çözümler üretmektedir.

Profornet hizmet yelpazesi içinde; Web Tasarım ve Yazılım, İnteraktif CD, Elektronik Katalog, E-Bülten / E-Pazarlama, İçerik Yönetimi, Dijital Sunum, Teknoloji Danışmanlığı, E-iş, E-Ticaret, E-learning, İş Geliştirme, Dijital Sertifika ve Dijital İmza ve ayrıca Alan Adı ve Hosting Yönetimi konusunda çözümler sunmaktadır.

Bursa’da hizmet vermesine karşın Türkiye’nin farklı illerine de hizmetini ulaştıran Profornet, kamu kurumlarının yanı sıra birçok marka ve kurumsal işletmenin çözüm ortağı olma sorumluluğu üstlenmiştir. Sektöründeki lider firmalarla iş ortaklığı kurmuş olan Profornet, uzman yazılım kadrosu ile proje öncesi ve sonrası hizmet desteği sağlamaktadır.

Sosyal sorumluluklarının da bilincinde olan Profornet; sponsorlukları ve kendi alanında sağladığı hizmetlerle sosyal projelerde de görevler üstlenmektedir.

T.C. TELEKOMÜNİKASYON KURUMU YER SAĞLAYICI FAALİYET BELGE NO: YS-(687) 2019 Profornet.
 

PROFORNET uygulama geliştirirken lisanslı yazılım kullanır.   

 
    B!Z  |  YETENEKLERİMİZ  |  BİZE ULAŞIN   


web tasarım elektronik ticaret web yazılımı email marketing sanal pos alan adı tescili online ödeme entegrasyonu web dizayn alışveriş sitesi sanal mağaza google reklam web tasarım barındırma web tasarım web dizayn domain hosting elektronik ticaret kiosk web yazılımı arama motorları optimizasyonu email marketing sanal pos online ödeme entegrasyonu web dizayn alışveriş sitesi sanal mağaza google reklam web tasarım elektronik ticaret web yazılımı email marketing sanal pos alan adı tescili online ödeme entegrasyonu web dizayn alışveriş sitesi arama motorları optimizasyonu sanal mağaza google reklam web tasarım kiosk barındırma web tasarım web dizayn domain hosting elektronik ticaret web yazılımı email marketing sanal pos online ödeme entegrasyonu web dizayn alışveriş sitesi sanal mağaza google reklam